• Wydanie specjalne MW. Dwadzieścia pięć przypadków klinicznych

79.00 -6% 74.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 13
Kurier DPD 15.5
Poczta Polska 16
Dostępność 2 szt.
ISBN 9788395057205

Szanowni Państwo,
   Oddajemy w Państwa ręce zeszyt będący wydaniem specjalnym z okazji 25-lecia „Magazynu Weterynaryjnego" (pierwszy numer pisma ukazał się we wrześniu 1992 r.). Jest on poświęcony ciekawym przypadkom klinicznym. Ich liczba jest wymowna, stosownie do naszego srebrnego jubileuszu zgromadziliśmy ich bowiem równo dwadzieścia pięć. Swoimi doświadczeniami dzielą się z Czytelnikami znani i wybitni polscy specjaliści oraz jeden Czech, praktykujący również w Polsce.
   Opisane przypadki dotyczą rozmaitych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Pacjentami są psy i koty, a także zwierzęta egzotyczne. Niektóre artykuły są dodatkowo zilustrowane filmikami klinicznymi, do których obejrzenia gorąco zachęcam.
   Mam nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie tu coś interesującego dla siebie, a zaprezentowane metody postępowania w bardzo różnych, nieraz zaskakujących sytuacjach okażą się pomocne w codziennej pracy lekarskiej. Serdecznie dziękuję naszym drogim Autorom za ich praktyczną wiedzę i zaangażowanie, a Reklamodawcom za wsparcie. Życzę miłej lektury!

Red. nacz. dr Hubert Zientek

 

Magazyn Wterynaryjny - Wydanie Specjalne
Marzec 2018

pod redakcją:
Red. nacz. dr Hubert Zientek

Oprawa: miękka
Objętość: 152 str.
Wymiary: 205x280 mm