• Kategorie
  • Perfekt 4 Język niemiecki. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

109.64
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 3 szt.
ISBN 9788367838146

Podręcznik Perfekt 4 skierowany jest do uczniów szkół średnich i techników. Dzięki interaktywnej wersji podręcznika z nagraniami audio i ćwiczeniami uczniowie mogą doskonalić sprawności językowe. Komplet składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń Perfekt 4, który ułatwia naukę słownictwa oraz gramatyki, dzięki ciekawym i praktycznym zadaniom. W skład zestawu wchodzi kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Zagadnienia z zakresu gramatyki, leksyki, tworzenia wypowiedzi ustnych i pisemnych nawiązują do życia codziennego młodych ludzi.

Głównym celem podręcznika Perfekt 4 jest przygotowanie uczniów do swobodnego posługiwania się językiem niemieckim.

Podręcznik posiada stałe elementy, które pomagają w nauce języka niemieckiego. Poprzez naukę słownictwa w sekcji „Wort für Wort" i „Deutsch im Gespräch" uczniowie mogą sprawnie powtórzyć słownictwo z całego rozdziału.

Wewnątrz książki znajduje się kod, który zapewnia interaktywne zajęcia, nagrania audio i podsumowania ćwiczeń.

Zeszyt ćwiczeń Perfekt 4 przygotuje uczniów do sprawnego posługiwania się językiem niemieckim poprzez ciekawą tematykę, trening czterech sprawności językowych oraz ćwiczenia zintegrowane z podręcznikiem Perfekt 4.

Przykładowe zadania pisemne, które zawierają wskazówki jak sprawnie tworzyć autorskie teksty oraz formy pisemne obowiązkowe na egzaminie maturalnym.

Ćwiczenia posiadają zadania maturalne „Deutsch effektiv", dodatkowe ćwiczenia gramatyczne „Grammatik extra" oraz minirozmówki przydatne w podróży „Wortschatz zum Mitnehmen".

Ćwiczeniówka Perfekt 4 zawiera kody QR do filmów VOX POP oraz kod dostępu do aktywnej wersji zeszytu.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON