• Kategorie
  • Prostytutka

37.11
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 50 szt.
ISBN 978-83-08-08860-9

Zakazane namiętności, niespokojne umysły i brudne dusze

Bydgoszcz, pochmurny listopadowy dzień. Cierpiący na depresję Patryk Maciaszek wypada z okna. Policja mówi o samobójstwie, matka chłopaka o błędzie lekarskim.

Śledztwo zmierza w stronę umorzenia - do momentu, gdy kryminalni znajdują w mieszkaniu Patryka pewien film. Poza dowodem w sprawie staje się on drzwiami do mrocznego świata seksworkerów i ich bogatych klientów. Świata, w którym życie na krawędzi jest normą.

Maciej Klimarczyk umiejętnie splata wątki kryminalne, obyczajowe i medyczne, uważnie przyglądając się emocjom bohaterów. Odkrywa mroczne zakamarki świata, w którym ciało jest towarem, a czułość iluzją.

Skusisz się, by wejść?

Przejmujący thriller o pracy seksualnej, która może być brudna, niszcząca i pozbawiająca nadziei. Opowieść o obsesjach, namiętnościach i walce o siebie. Jedna z tych książek, które zostają na długo w głowie.

Wojciech Chmielarz

Autor:
Maciej Klimarczyk
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania:
2026
Format:
14,3x20,5
Data wydania:
2026-02-18
Status:
ZAPO
Wydawca:
Wydawnictwo Literackie
Stron:
296
Wydanie:
1

Dane producenta

Wydawnictwo Literackie Sp. z o.o.
Długa 1
31-147 Kraków
Poland

sekretariat@wydawnictwoliterackie.pl