• Kategorie
  • Wierność jest trudna miłość i inne szaleństwa Tom 2

Brak towaru
23.75
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-7976-999-5

Autorka bestsellera "Ja chyba zwariuję!" powraca z równie zwariowaną i zaskakującą komedią pełną rodzinnych nieporozumień!

Eliza przygotowuje się do ślubu, a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi się niepokorny Szczepan, który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu, czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?
Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co zrobi, gdy okaże się, że randkuje nie z jedną kobietą, a z dwiema?!
Jak to mówią, cicha woda brzegi rwie... Przekonaj się, do czego mogą być zdolne siostry bliźniaczki, którym przyszło rywalizować o mężczyznę!
Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa. Uśmiech nie schodzi z ust podczas lektury, to gwarantowane!
Autor:
Agata Przybyłek
Oprawa:
miękka
Rok wydania:
2018
Format:
13,5x20,5
Data wydania:
2018-08-21
Status:
JEST
Wydawca:
Czwarta Strona
Stron:
392
Wydanie:
1
Seria:
Miłość i inne szaleństwa