-
Strefa klienta
-
Koszyk ( 0 )
- Rolnictwo
- Warzywnictwo
- Sadownictwo
- Programy Ochrony Roślin
- Zeszyty uprawowe
- Ogrodnictwo
- Prawo rolne i agrobiznes
- Podręczniki Nauki Rolnicze
- Przemysł/Przetwórstwo
- Architektura krajobrazu
- Weterynaria
- Konie
- Pszczelarstwo
- Rośliny i zwierzęta
- Dla dzieci Przyrodnicze
- Leśnictwo
- Myślistwo. Rybołówstwo
- Albumy
- Biografia
- Biznes, ekonomia, marketing
- Historia
- Języki obce
- Kartografia i przewodniki
- Książki dla młodzieży
- Kuchnia, diety
- Literatura
- Logopedia, pedagogika, dydaktyka
- Nauka i technika
- Nauki humanistyczne
-
Podręczniki szkolne
- Poradniki
- Słowniki i encyklopedia
- Sztuka
- Kategorie
-
Dlaczego warto robić jedną rzecz na raz. Monotasking w dwunastu odsłonach.
![Dlaczego warto robić jedną rzecz na raz. Monotasking w dwunastu odsłonach. Dlaczego warto robić jedną rzecz na raz. Monotasking w dwunastu odsłonach.](/images/bzek/6000-7000/Dlaczego-warto-robic-jedna-rzecz-na-raz-Monotasking-w-dwunastu-odslonach_%5B6766%5D_480.jpg)
![Dlaczego warto robić jedną rzecz na raz. Monotasking w dwunastu odsłonach. Dlaczego warto robić jedną rzecz na raz. Monotasking w dwunastu odsłonach.](/images/bzek/6000-7000/Dlaczego-warto-robic-jedna-rzecz-na-raz-Monotasking-w-dwunastu-odslonach_%5B6766%5D_480.jpg)
Wysyłka w ciągu | 2-5 dni roboczych | ||||||
Cena przesyłki |
12
|
||||||
Dostępność |
|
Kod kreskowy | |
ISBN | 978-83-67327-46-6 |
EAN | 9788367327466 |
- Opis
- Parametry
Gdy cały świat krzyczy: „rób więcej, pragnij więcej, bądź produktywny!", a lista obowiązków wydłuża się w nieskończoność, jak oprzeć się presji, zredukować stres i nareszcie zwolnić tempo, nie rezygnując z niczego?
Z książki dowiesz się:
• jak uwolnić się od ciągłego pośpiechu i wyrzutów sumienia, że nie robisz wystarczająco dużo,
• jak słuchać, czytać i uczyć się tak, by rozwijać i najlepiej wykorzystywać swoją uwagę,
• jak odpoczywać, by czuć się naprawdę odprężonym,
• jak czerpać prawdziwą przyjemność ze zwykłego posiłku, spaceru lub kontaktów towarzyskich,
• jak odzyskać panowanie nad swoim życiem i kontakt z własnymi myślami,
• jak przestać czuć się nieswojo, odkładając telefon i inne rozpraszacze, a wszystko to robiąc... tylko jedną rzecz na raz.
"Wspominając najbardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe momenty życia, dostrzegłem w nich wspólny wątek. Pojawiały się wtedy, gdy zajmowałem się tylko jedną rzeczą, skupiając się na tym, co robię i z kim przebywam. Nie były to chwile, gdy próbowałem jednocześnie złapać wszystkie sroki za ogon albo gdy coś mnie rozpraszało i byłem tylko częściowo obecny tu i teraz". "Książka, którą trzymasz w ręku, zaczęła się od zstępującego na mnie olśnienia, że kiedy każdą czynność z osobna obdarzam pełną uwagą, wykonuję ją dobrze i z większą przyjemnością. (...) Bodaj najlepsze w monotaskingu jest to, że można go praktykować w ramach wykonywania zwykłych czynności w każdym obszarze życia. Im częściej będziesz się oddawać jednozadaniowemu działaniu, tym bardziej będziesz się w nim wprawiać - i coraz łatwiej będzie ci podchodzić w taki sposób do kolejnych aspektów życia".
- Produkty podobne
- Ostatnio oglądane produkty
- Inni Klienci kupili również
- Polecamy
- Nowości
- Bestsellery
- Wyprzedaże
75.00
40.18
116.00
63.00
63.00
161.10
46.75
46.75
21.00
25.00
39.00
10.00
25.00
40.00
40.00
21.80