• Kategorie
  • FCE Use of English 1 Student's Book + kod DigiBook

107.12
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 1 szt.
ISBN 9781471595677

FCE Use of English 1-2 to dwa podręczniki obejmujące pełny zakres zagadnień leksykalno-gramatycznych wymaganych na egzaminie FCE. Publikacje zawierają przystępnie omówione reguły gramatyczne z jasnymi przykładami i zadaniami oraz bogaty wybór ćwiczeń dotyczących m.in. idiomów, czasowników złożonych, kolokacji, przyimków i słowotwórstwa. Uczeń znajdzie tu także sekcje, które pozwalają na regularnie powtarzanie materiału, oraz działy z przykładowymi zdaniami egzaminacyjnymi.
- Tabele prezentujące struktury gramatyczne w skondensowanej formie, a po nich - seria różnorodnych ćwiczeń umożliwiających przyswojenie nowego materiału. - Segmenty zawierające testy luk oraz ćwiczenia na użycie czasowników złożonych, przyimków, idiomów, transformacji gramatycznych i kolokacji, a także ćwiczenia z zakresu słowotwórstwa oraz ćwiczenia doskonalące umiejętność użycia słów, które sprawiają uczącym się angielskiego szczególną trudność.
- Zadania z zakresu mówienia dotyczące stosowania struktur leksykalno-gramatycznych w wypowiedzi ustnej (Oral Development).
- Segmenty poświęcone utrwalaniu materiału (Consolidation).
- Przedstawienie formatu egzaminu i technik egzaminacyjnych - po każdych 4 rozdziałach w podręczniku znajdują się segmenty zawierające wzory zadań egzaminacyjnych (Practice Tests).
- Segment zawierający dodatkowe ćwiczenia typu egzaminacyjnego umieszczony na końcu podręcznika (Further Practice Section). - Zestawienia: czasowników, rzeczowników i przymiotników w połączeniu z przyimkami, wyrażeń przyimkowych, zasad pisowni i interpunkcji, czasowników złożonych i związków frazeologicznych.
-Listy prezentujące zasady słowotwórcze. Książka nie zawiera odpowiedzi. Można je dokupić oddzielnie.

Autor Virginia Evans
Oprawa miękka
Rok wydania 2023
Format 21x27,5
Data wydania 2024-06-25
Status Nowość
Wydawca EXPRESS PUBLISHING
Stron 238
Wydanie 9