• Kategorie
  • Focus Second Edition 1. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Brak towaru
192.32
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 9788367838061

Komplet książek do nauki angielskiego Focus Second Edition Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń Focus 1 to publikacje realizujące założenia podstawy programowej, pomagające doskonalić język angielski w piśmie i mowie. W skład zestawu wchodzi kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Podręcznik Focus Second Edition 1 to kompleksowy materiał do nauki języka angielskiego dla uczniów liceów i techników. Seria Focus Second Edition wyróżnia się doskonała jakością materiałów dydaktycznych. Została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie ma pozytywny wpływ na postępy uczniów.

Podręcznik zawiera kod dostępu do testu Benchmark, który umożliwia ocenę umiejętności językowych ucznia w zakresie pisania, mówienia, czytania i słuchania.

Zeszyt ćwiczeń Focus Second Edition 1 to praktyczne uzupełnienie podręcznika tej samej serii. Struktura ćwiczeniówki jest intuicyjna poprzez zastosowanie tej samej numeracji stron co w podręczniku. W ćwiczeniówce Focus Second Edition 1 uczniowie znajdą: różnorodne ćwiczenia, które pozwalają trenować gramatykę i słownictwo języka angielskiego, arkusze pracy z filmami BBC, które wspierają regularną naukę oraz osłuchanie się z językiem angielskim oraz kod dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń, który automatycznie sprawdza zamknięte zadania.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON