• Kategorie
  • Focus Second Edition 4. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

195.28
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9788367838092

Komplet książek do nauki angielskiego Focus Second Edition 4 to podręcznik i zeszyt ćwiczeń, które uzupełniając się wzajemnie, skupiają się na rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych sprawdzanych podczas matury z języka angielskiego. Publikacje z serii Focus Second Edition to sprawdzone materiały do nauki języka angielskiego zgodnie z podstawą programową. W skład kompletu wchodzi kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Każdy rozdział w podręczniku Focus 4 Second Edition to materiały do nauki wszystkich kompetencji językowych, które są sprawdzane podczas matury z języka angielskiego. Podręcznik zawiera różnorodne materiały ćwiczeniowe, a także kod dostępu do Digital Resources i Interactive eBook, czyli interaktywnej wersji podręcznika z ćwiczeniami online.

Focus 4 Second Edition zeszyt ćwiczeń to nowa edycja stworzona dla liceów i techników przez wydawnictwo Pearson w 2020 roku. W zeszycie ćwiczeń Focus 4 Second Edition znajdziesz arkusze pracy z różnorodnymi ćwiczeniami, które pozwolą utrwalić wiedzę z podręcznika. Publikacja została zaprojektowana w ten sposób, aby numery stron z zeszytu ćwiczeń i odpowiadającego mu podręcznika, pokrywały się. Uczniowie z ćwiczeniówką Focus Second Edition 4 mają dostęp do interaktywnego zeszytu ćwiczeń z dodatkowymi zadaniami Online Practice na platformie edesk.pearson.pl.

Do papierowych zeszytów ćwiczeń Focus Second Edition dołączone jest Kompendium maturalne, które pozwoli opanować najtrudniejsze typy zadań maturalnych na nowym egzaminie. Kompendium to ok. 70-80 zadań egzaminacyjnych, zebranych w trzech częściach:

  • Mediacje językowe - to zestaw zadań różnego typu skupionych wokół umiejętności mediacji.

  • Sety leksykalne - to zestaw 80 setów do każdego poziomu kursu, skorelowanych z nim tematycznie i gramatycznie.

  • Środki językowe - to nowy zestaw zadań maturalnych na środki językowe, ćwiczący najbardziej problematyczne typy zadań.

Kompendium na każdym poziomie jest dostępne dla każdego ucznia w formie drukowanej wraz z zeszytem ćwiczeń, a także w formie interaktywnej w eDesku.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON