• Kategorie
  • Focus Second Edition 5. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Brak towaru
192.32
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 9788367838108

Komplet podręcznik i zeszyt ćwiczeń Focus Second Edition 5 został stworzony z myślą o uczniach liceów i techników, którzy przygotowują się do matury z języka angielskiego. Publikacje skupiają się równomiernym rozwoju kompetencji językowych, które sprawdzane są podczas egzaminu dojrzałości oraz praktycznym utrwalaniu materiału. Zestaw składa się z podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń Focus Second Edition oraz dostępu do platformy MondlyWORKS.

Focus 5 Second Edition to podręcznik na poziomie B2+/C1 dla uczniów klas 1-4 liceum oraz 1-5 technikum. Podręcznik oferuje materiały rozwijające kompetencje językowe w zakresie słuchania, komunikacji oraz samodzielnego tworzenia wypowiedzi pisemnych. Zagadnienia gramatyczne wyjaśniono w języku polskim w prosty i przejrzysty sposób, listy słówek są wprowadzane stopniowo, zgodnie z przerabianą tematyką. Podręcznik zawiera kod dostępu do Digital Resources i Interactive eBook, czyli interaktywnej wersji podręcznika z ćwiczeniami online.

Do podręcznika Focus 5 został dołączony kod dostępu do testu Benchmark na poziomie B2+/C1.

W każdym rozdziale zeszytu ćwiczeń Focus 5 Second Edition znajdują się różnorodne sekcje, poświęcone utrwalaniu słownictwa oraz gramatyki, omówionych w trakcie lekcji. Numeracja stron zeszytu ćwiczeń jest spójna z numeracją podręcznika. Naukę urozmaicają filmy BBC, które uzupełniają przerabiane materiały edukacyjne i zachęcają do dodatkowego kontaktu z językiem angielskim.

Do papierowych zeszytów ćwiczeń Focus Second Edition dołączone jest Kompendium maturalne, które pozwoli opanować najtrudniejsze typy zadań maturalnych na nowym egzaminie. Kompendium to ok. 70-80 zadań egzaminacyjnych, zebranych w trzech częściach:

  • Mediacje językowe - to zestaw zadań różnego typu skupionych wokół umiejętności mediacji.

  • Sety leksykalne - to zestaw 80 setów do każdego poziomu kursu, skorelowanych z nim tematycznie i gramatycznie.

  • Środki językowe - to nowy zestaw zadań maturalnych na środki językowe, ćwiczący najbardziej problematyczne typy zadań.

Kompendium na każdym poziomie jest dostępne dla każdego ucznia w formie drukowanej wraz z zeszytem ćwiczeń, a także w formie interaktywnej w eDesku.

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON