• Kategorie
  • Miss Bee i duch ambasady. Tom 3

33.98
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 50 szt.
ISBN 978-83-68542-59-2

Eleganckie rauty, spotkania na szczycie... i niepokojące siły we włoskiej ambasadzie

Londyn, 1925 rok. Leonida Bernabò znajduje wreszcie dla swojej żywiołowej córki Beatrice idealne zajęcie: posadę sekretarki we włoskiej ambasadzie. Miss Bee musi więc odnaleźć się zarówno w biurze, jak i podczas prestiżowych wydarzeń gromadzących londyńską i międzynarodową socjetę.

Do ambasady przybywają dyrektor florenckiej Galerii Uffizi oraz jego koleżanka archeolożka, a także syn ambasadora Edoardo i jego narzeczona Elisa. Na przyjęciu na ich cześć nie może zabraknąć angielskiej śmietanki towarzyskiej. To z kolei oznacza spotkanie z wicehrabią Julianem Lennoxem - którego Beatrice nadal darzy uczuciem - i jego przyszłą żoną, lady Octavią.

Miss Bee będzie miała jednak większe zmartwienia. W ambasadzie w ciągu kolejnych dni, a raczej nocy, dzieją się dziwne i przerażające rzeczy: nagłe hałasy, szepty w ciemnościach, niepokojąca obecność czająca się w wiekowym budynku. Czy to upiory? Siły nieczyste? I czy naprawdę istnieje duch ambasady? A może przyczyna jest bardziej przyziemna...?

Powieść idealna dla miłośników Sherlocka Holmesa, Downton Abbey, eleganckiej atmosfery międzywojennych salonów i sal balowych oraz... nawiedzonych londyńskich posiadłości.

Autor:
Alessia Gazzola
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania:
2026
Format:
14,5x20,5
Data wydania:
2026-05-27
Status:
Nowość
Wydawca:
Sonia Draga
Stron:
312
Wydanie:
1
Seria:
Miss Bee
Tłumaczenie:
Joanna Kluza