• Kategorie
  • Perfekt 3. Język niemiecki. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

113.70
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 3 szt.
ISBN 9788367838139

Podręcznik Perfekt 3 jest skierowany do uczniów szkół średnich i techników, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego. Interaktywna wersja podręcznika i zeszytu ćwiczeń z nagraniami audio umożliwi uczniom samodzielną pracę. Komplet składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń Perfekt 3, który pomaga utrwalić słownictwo oraz gramatykę poznaną podczas lekcji niemieckiego. Komplet uzupełnia kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Podręcznik Perfekt 3 pomaga uczniom komunikować się swobodnie i skutecznie w języku niemieckim. Zakres tematyczny, gramatyka oraz słownictwo wpływają na polepszanie się zdolności uczniów oraz chętne wykorzystywanie języka niemieckiego.

Ćwiczenia na mówienia „Und du?" oswajają uczniów z językiem niemieckim oraz dodają im pewności w formułowaniu zdań.

Tematy w podręczniku dotyczą życia codziennego uczniów, przez co łatwiej im wyrażać własne opinie podczas lekcji.

Zestawienia słownictwa „Wort fϋr Wort effektiv" i zwrotów „Deutsch im Gespräch" pomagają w skutecznej nauce i poprawnym wymawaniu słów.

Uczniowie poznają kulturę dzięki stałym elementom „Land und Kultur", „LandLandeskunde Leute", „Alltag", „Geographie i Kultur".

Do podręcznika Perfekt 3dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji książki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

Zeszyt ćwiczeń Perfekt 3 utrwala wiedzę, słownictwo i gramatykę, którą uczeń poznał podczas lekcji.

Ćwiczenia kształtujące samodzielne tworzenie tekstów wraz z przykładami i wskazówkami ułatwiającymi samodzielne konstruowanie form pisemnych.

Zadania gramatyczne dołączone do zeszytu ćwiczeń w formie dodatkowego zestawu, który uczeń może samodzielnie rozwiązać w domu.

Praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem arkuszy pracy z filmami VOX POP.

Minirozmówki, które będą przydatne podczas wycieczki do Niemiec.

Do zeszytu ćwiczeń Perfekt 3 dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji ćwiczeniówki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

 

 

Autor Opracowanie Zbiorowe
Format 21x29,7
Data wydania 2023-08-02
Status Nowość
Wydawca PEARSON