• Kategorie
  • Repetytorium Student's book Język angielski podręcznik dla szkół ponadpodstawowych zakres rozszerzony wersja 2

107.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9781399205801

Pakiet obejmuje podręcznik papierowy (edycja niewieloletnia) oraz kod aktywacyjny do podręcznika cyfrowego, czyli DigiBooka. Uwaga: DigiBook dostępny maj/czerwiec 2022 r. Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego.

Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka. Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej. Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.

Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych - w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M). Zawiera wskazówki dla ucznia - Exam Tips i Exam Strategy - pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych. Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę - każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank. W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused. Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie.
Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski. Komponenty serii: Student's Book + DigiBook Teacher's Book + DigiBook Answer Key Nagrania audio (mp3) - pliki można pobrać bezpłatnie w portalu learningclub.egis.com.pl Oprogramowanie do tablic interaktywnych - zapowiedź wydawnicza.

Autor Cathy Dobb,Ken Lackman,Jenny Dooley
Oprawa miękka
Rok wydania 2022
Format 20,8x29,5
Data wydania 2022-09-13
Status JEST
Wydawca EXPRESS PUBLISHING
Stron 344
Wydanie 2