• Kategorie
  • Repetytorium Student's book Język angielski podręcznik dla szkół ponadpodstawowych zakres rozszerzony wersja 2

105.32
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność 21 szt.
ISBN 9781399205801

Pakiet obejmuje podręcznik papierowy (edycja niewieloletnia) oraz kod aktywacyjny do podręcznika cyfrowego, czyli DigiBooka. Uwaga: DigiBook dostępny maj/czerwiec 2022 r. Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego.

Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka. Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej. Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.

Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych - w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M). Zawiera wskazówki dla ucznia - Exam Tips i Exam Strategy - pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych. Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę - każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank. W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused. Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie.
Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski. Komponenty serii: Student's Book + DigiBook Teacher's Book + DigiBook Answer Key Nagrania audio (mp3) - pliki można pobrać bezpłatnie w portalu learningclub.egis.com.pl Oprogramowanie do tablic interaktywnych - zapowiedź wydawnicza.

Autor Cathy Dobb,Ken Lackman,Jenny Dooley
Oprawa miękka
Rok wydania 2022
Format 20,8x29,5
Data wydania 2022-09-13
Status JEST
Wydawca EXPRESS PUBLISHING
Stron 344
Wydanie 2