• Kategorie
  • Diagnoza i psychoterapia uzależnień. Tom 1

206.46
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 6 szt.
ISBN 978-83-01-24863-5

Dwutomowa „Diagnoza i psychoterapia uzależnień" to starannie opracowany podręcznik do nowej specjalizacji w ochronie zdrowia, jaką jest psychoterapia uzależnień. To pierwszy podręcznik ujmujący całościowo wiedzę o diagnozie i psychoterapii uzależnień dorosłych oraz dzieci i młodzieży z perspektywy klinicznej.

Obecnie specjalizację mogą uzyskać osoby z tytułami magistra uzyskanymi po studiach w zakresie: pielęgniarstwa, położnictwa, pracy socjalnej, psychologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, socjologii, resocjalizacji, zdrowia publicznego, nauk o rodzinie lub na kierunku lekarskim.

Diagnoza i psychoterapia uzależnień tom 1-2 to 1600 stron aktualnej wiedzy, treści zgodne z programem CMKP, uznani autorzy, staranie przejrzane piśmiennictwo, dobre praktyki kliniczne, skuteczne ścieżki diagnostyczno-terapeutyczne, ciekawe przypadki kliniczne, praktyczne wskazówki, fakty i mity dotyczące uzależnień, otwarte pytania skierowane do czytelników.

Książka z pewnością zainteresuje osoby specjalizujące się w dziedzinie psychoterapii uzależnień, psychologii klinicznej, psychiatrii czy psychoterapii dzieci i młodzieży, a także ambitnych studentów psychologii i medycyny.

Będzie przydatnym źródłem wiedzy dla specjalistów pracujących nie tylko w lecznictwie uzależnień, lecz także innych profesjonalistów (dziennikarzy, prawników, socjologów).

Autor:
Barbara Bętkowska-Korpała
Oprawa:
miękka
Rok wydania:
2026
Format:
16,5x23,5
Data wydania:
2026-05-06
Status:
ZAPO
Wydawca:
PZWL
Stron:
838
Wydanie:
1

Dane producenta

WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN SPÓŁKA AKCYJNA
GOTTLIEBA DAIMLERA 2
02-460 Warszawa
Poland

dyrektywa@pwn.pl