• Kategorie
  • Stosy kości. Seria o inspektorze Jacku Loganie. Tom 1

37.25
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność 50 szt.
ISBN 978-83-8391-404-6

Nie wszystkie ofiary da się uratować.

Zaginione dziecko. Udręczony detektyw. Tykający zegar.

Jack Logan myślał, że najgorsze już za nim. Dziesięć lat temu powstrzymał seryjnego zabójcę dzieci, zwanego Szeptaczem. Zgarnął awans, gratulacje... oraz całkiem pokaźny pakiet demonów i traum. Teraz, kiedy w północnej Szkocji znika siedmioletni Connor, Logan obejmuje dowodzenie nad zespołem dochodzeniowym, który ma sprowadzić chłopca do domu.

Problem? Wszystko wygląda podejrzanie znajomo. Zbyt znajomo.

Czyżby przed laty złapał niewłaściwego człowieka? A jeśli nie, to kto naprawdę szeptał w ciemnościach? I co jeśli prawdziwy Szeptacz dopiero się rozkręca?

Sarkastyczny detektyw, mroczna Szkocja i historia, po której z pewnością sięgniesz po kolejne tomy.

Recenzje:

Wciągająca - Simon McCleave

Wybitna - Caro Ramsay

Błyskotliwa i piekielnie zabawna - Marion Todd

Żwawe tempo i iskrzące dialogi - Douglas Skelton

Przemawiająca do wyobraźni i surowa - Lynne McEwan

Perfekcyjnie wyważone tempo, wspaniale nakreśleni bohaterowie... z wystarczającą ilością zwrotów akcji, by zadowolić nawet najbardziej wymagających czytelników - ta książka mknie niczym rozpędzony pociąg - James Oswald

J.D. Kirk to szkocki autor kryminałów, który skrywa wielką tajemnicę: tak naprawdę nie istnieje. Pod swoim prawdziwym nazwiskiem - Barry Hutchison - opublikował wiele nagradzanych książek dla dzieci i dorosłych, scenariuszy i komiksów. Liczne morderstwa popełnia zaś jako J.D. Kirk (nikt nie wie, co oznacza J.D., ale też nikomu to specjalnie nie przeszkadza). Odkąd w 2019 roku napisał pierwszą powieść o Jacku Loganie, sprzedał ponad trzy miliony książek, wielokrotnie trafiał na listy bestsellerów, a w 2024 roku Amazon zaliczył go do sześciu najbardziej poczytnych autorów formatu kindle.

Fani kochają go za dynamiczne zwroty akcji, mrożące krew w żyłach morderstwa i poczucie humoru.

Autor:
J.D. Kirk
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania:
2026
Format:
13x20
Data wydania:
2026-03-10
Status:
Nowość
Wydawca:
Prószyński Media
Stron:
336
Wydanie:
1
Seria:
Seria o inspektorze Jacku Loganie
Tłumaczenie:
Łukasz Praski

Dane producenta

Prószyński Media Sp. z o.o.
Rzymowskiego 28
02-697 Warszawa
Poland

kontakt@proszynskimedia.pl